Jump to content

Aplicatiile pentru functia de Designer au fost deschise detalii click aici.

Afrojack

Interviu #5 - GuN. - Leader Federal Bureau of Investigations

Recommended Posts

Afrojack: Bună ziua, comunitatea Brotherhood. Mă numesc Afrojack, sunt moderator la secțiunea „Interviuri” și astăzi îl am alături de mine pe GuN., actual lider al departamentului Federal Bureau Of Investigations. Salut!
GuN.: Bună ziua și bine v-am găsit.

Afrojack: Care este numele tău, de unde ești și câți ani ai?
GuN.: Mă numesc Vlad, sunt din Râmnicu Sărat și am 20 de ani.

Afrojack: Studiezi la vreo facultate? Dacă da, care anume?
GuN.: Da, în prezent studiez în Ploiești, la Petrol și Gaze.

Arfojack: Spune-mi te rog care sunt hobby-urile tale, dar și ce-ți place să faci în timpul liber?
GuN.: În timpul liber prefer să mă plimb cu mașina. Dacă sunt acasă, joc fotbal iar dacă sunt la facultate, petrec alături de prietenii de acolo.

Afrojack: Cum este omul din spatele acestui nickname? Ce îl motivează să fie el însuși și să fie la fel în fiecare zi?
GuN.: Sunt o fire destul de ok, socializez cu foarte multă lume însă mă enervez foarte repede, lucru pe care îl pot confirma mulți.

Afrojack: Când a început povestea ta pe comunitatea B-Hood și de ce tocmai B-Hood?
GuN.: Povestea a început la sfârșitul lunii Martie, când eram în pandemie și nu stiam ce să mă mai joc. Mi-am adus aminte de SA:MP între timp, și am zis să intru la caterincă... și s-a ajuns aici.

Afrojack: Îți mai aduci aminte care a fost prima ta funcție și cum ai obținut-o?
GuN.: Păi prima oară în staff am fost ca Helper, iar în facțiune prima funcție a fost de responsabil cu amenzi în Las Venturas Police Departament, după care am fost promovat la tester, co-lider Los Santos Police Departament iar acum lider.

Afrojack: Bun, acum, din punctul tău de vedere ca și lider, cum ar trebui să fie playerii care aplică? Primești spam cu mesaje de genul "ba acceptama si pe mn pls"? Ești stresat? 
GuN.: Da, unii sunt chiar foarte stresanți, imediat cum dau [/gov] că sunt aplicațiile deschise mulți dau mesaje de genul "aplic si eu", "cand inchizi apps", "de ce mai respins", etc.

Afrojack: După părerea dvs., cum ar arăta aplicantul ideal? Ce condiții trebuie să îndeplinească?
GuN.: Playerii care aplică ar trebui doar să aștepte răspunsul aplicației, nu să trimită și mesaje. Referitor la alte chestii, să nu mai întrebe direct dacă îi acept sau chestii de genul. Aplicația trebuie să fie cât mai amplă și corect scrisă, să se cunoască regulile ortografice, mai ales a virgulei.

Afrojack: Deși este un subiect de care mulți lideri se feresc, am încredere în dvs. că nu o să vă feriți. Ați primit măcar o dată de când aveți funcția de lider bani reali (RON) sau alte bunuri care nu țin de SA:MP pentru un loc în departamentul dvs.?
GuN.: Nu.

Afrojack: Cine este co-liderul tău? De ce l-ai ales pe el?
GuN.: ZeusNone, l-am ales deoarece îl cunosc de foarte mult timp și am încredere deplină în el, având experiență mare în departamente și fiindu-mi prieten foarte bun.

Afrojack: Regreți cumva că ai băgat un anumit membru sau membrii în departament?
GuN.: Momentan nu, dar în trecut da, deoarece unii făceau probleme încă de la rank 1, crezându-se superior și nu își recunoșteau greșelile.

Afrojack: Care sunt planurile tale de viitor pe acest server?
GuN.: Să țin funcția de lider cât mai mult posibil.

Afrojack: Bun, cam atât cu acest interviu. Îți mulțumim că ți-ai rupt din timpul tău să răspunzi la aceste întrebări. O zi frumoasă în continuare!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Group Legend

FounderAdministratorGlobal ModeratorModeratorDesignerRPG TeamRetired StaffSpecial MemberMembers

• Create New...